Upgrade to Turbo

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Full (Final)

PDF oluşturma ve düzenleme programıdır. Adobe Acrobat yazılımı profesyonel PDF iletişimleri sunmanıza olanak sağlar. Dahili zengin ortam sayesinde PDF dosyaları oluşturun ve düzenleyin, bilgileri daha güvenli paylaşın ve geribildirimleri daha etkili bir şekilde toplayın.

PDF oluşturma ve düzenleme programıdır. Adobe Acrobat yazılımı profesyonel PDF iletişimleri sunmanıza olanak sağlar. Dahili zengin ortam sayesinde PDF dosyaları oluşturun ve düzenleyin, bilgileri daha güvenli paylaşın ve geribildirimleri daha etkili bir şekilde toplayın.

PDF’ye dönüştürme veya tarama:
PDF’ye dönüştürmeniz ya da taramanız gereken içeriğin türü ne olursa olsun — kağıt belgeler, e-posta, fotoğraflar, çalışma sayfaları, web siteleri, Adobe Flash Player uyumlu video ve daha fazlası— Adobe Acrobat yazılımı ile bu işlemi kolayca ve güvenle yapın. Mobil cihazlarda ve akıllı telefonlarda görüntülenebilen PDF dosyaları oluşturun ve paylaşın.

PDF dosyası dönüştürme:
Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ve Access’ten tek düğmeyle dönüştürmenin yanı sıra Firefox ve Lotus Notes’un dahil olduğu yazdırabilen tüm uygulamalarda uygulamadan çıkmadan PDF belgeleri oluşturun.

PDF’ye tarama:
Kağıt belgeleri ve formları tarayın ve PDF’ye dönüştürün. Taranan metni OCR ile aranabilir hale getirin, sonra da hataları denetleyin ve giderin. Metinler diğer uygulamalarda yeniden kullanılmak üzere dışa aktarılabilir.

HTML’den PDF’ye:
Web sayfalarını tüm bağlantıları olduğu gibi koruyarak Internet Explorer veya Firefox içinden tek tıklatmayla PDF dosyaları olarak yakalayın. Yalnızca istediğiniz içeriği seçerek sayfanın belirli bir bölümünü dönüştürün.

E-posta’dan PDF’ye:
E-posta tabanlı iletişimi daha verimli bir şekilde yürütün ve e-posta aramayı ve almayı basitleştirin. E-postaları ve e-posta klasörlerini tek düğme kolaylığıyla Microsoft Outlook veya IBM Lotus Notes’da arşivleyin.

PDF dosyalarını dışa aktarma ve düzenleme:
PDF dosyalarını kolayca düzenleyin ve hızlı bir şekilde Word ya da Excel belgelerine dışa aktarın. Bilgileri yeniden girmek için daha az, içeriği yeniden kullanmak için daha çok zaman harcayın. Hataları azaltmak, verimliliği artırmak ve projeleri daha çabuk bitirmek için Acrobat kullanın.

PDF’den Word’e:
PDF dosyalarını geliştirilmiş biçimlendirme ve mizanpaj korumasıyla Word belgeleri olarak kaydedin. Tablo ve görüntülerin göreli konumlarının ve de çok sütunlu metinlerin korunmasının yanı sıra sayfa, paragraf ve font özellikleri de korunur.

PDF’den Excel’e:
PDF belge verilerini Excel dosyası formatlarına dönüştürerek içeriğin yeniden kullanımını hızlandırın. PDF sayfasının yalnızca bir kısmını seçerek, düzenlenebilir bir formata aktarabilirsiniz.

PDF dosyalarını düzenleme:
PDF dosyalarını orijinal kaynak dosyalara geri dönmeden hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin. Doğrudan PDF dosyaları üzerinden metin ve görüntülerde basit değişiklikler yaparak zaman tasarrufu sağlayın. PDF sayfalarını kaldırın, yeniden düzenleyin ve döndürün.

Yazdırma hazırlığı:
Yazıcıdaki hataları ve gecikmeleri azaltın. Yüksek kaliteli baskı üretimi ve dijital yayınlama amacıyla PDF dosyalarının önizlemesini ve ön kontrolünü yapma, bunları düzeltme ve hazırlama.

 

Uyumlu Sistemler:
1.3 GHz veya daha hızlı işlemci
Microsoft Windows Server 2008 R2 (64 bit), 2012 (64 bit), 2012 R2 (64 bit); Windows 7 (32 bit ve 64 bit), Windows 8, 8.1 (32 bit ve 64 bit), veya Windows 10 (32 bit ve 64 bit)
1 gb ram
4,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı
1024×768 ekran çözünürlüğü
Video donanım hızlandırıcısı (isteğe bağlı)

————————————————————

Boyut: 485 MB – 1 GB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Kaspersky Antivirüs / Durum Temiz

————————————————————–

Dilerseniz progrmaın daha yeni versiyonu olan Adobe Acrobat Pro DC Türkçe (Windows ve Mac OS sistemler için) sürümünü buradan indirebilirsiniz.

YENİ!.. (25.12.2019 tarihinde en güncel versiyon eklendi.)

Orijinal Kurulum Dosyası:

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Orijinal İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Orijinal İndir

Orijinal Setup (Kurulum Dosyası),yükseltme güncellemesi paketi,crack  içerir.

 

Katılımsız Full Kurulum Dosyası:

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Katılımsız İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Katılımsız İndir

Son sürümdür, tek tıkla kurulur.

# Başlangıçtaki Otomatik Başlatma İşlemi Kaldırılmıştır.
# Setup Dosyalarının Depolanması Kaldırılmıştır. Anlaşmalar Kabul Edilmiş Şekilde Gelir.
# Product Improvement, Digital Edition Yardımı, Acrobat.Com Erişimleri Kapatılmıştır.
# Bütün Güncellemeler Kapatılmıştır. Güncelleme Servisi Devre Dışıdır.
# Paket Güncellemeyi Entegre Ederek Hazırlanmıştır. Bu Sebeple Boyutu Düşük, Kurulum Hızı Yüksektir.
# XP Kullanıcıları İçin Sisteminde En Az Windows Installer 3.1 Yüklü Olmalıdır.

 

Orijinal MAC OS Kurulum Dosyası:

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Mac OS İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

Adobe Acrobat XI Pro 11.0.23 Türkçe Mac OS İndir

Orijinal Setup (Kurulum Dosyası) ,ingilizce kurulum anlatımı,keygen vecrack  içerir.

Upgrade to Turbo
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
ESET Smart Security 11.0.149.0 Türkçe Full (Final) Xilisoft Audio Converter Pro 6.5.0 Build 20170209 Full (Final)
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.