Upgrade to Turbo

Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe

iTunes İOS cihazlar bilhassa cep telefonları için güncelleme,yedekleme veri aktarma ve veri kurtarma gibi temel işlemlerinin yanında güçlü bir arşiv yönetimi programıdır. Bilgisayarınızda yüklü müzik, video ve diğer medya dosyalarına tek program ile ulaşabilirsiniz. Birden fazla içerdiği kodek ile medya dosyalarını sorunsuzca oynatır. Ekoloayzır ayarlarını kendinize göre yapabilir, hiç bir ayar yapmasanız dahi kaliteli bir şekilde mp3lerinizi dinleyebilirsiniz.

iTunes Player, tüm müzik ve filmlerinizi bir arada tutar. CD yığınları arasında kaybolmaktansa, onları iTunes’a aktarabilirsiniz. Arşivinizi kolayca tarayabilir ve tüm aygıtlarınıza taşıyabilirsiniz. Hatta Genius’tan sizin için bir miks yapmasını bile isteyebilirsiniz.

iTunes ile müziklerinizi düzenlemek çok kolay. iTunes’dan satın aldığınız tüm şarkılar veya albümler, doğrudan müzik arşivinize gider. Üstelik CD’lerinizi içe aktardığınızda, iTunes otomatik olarak albüm resimlerinin yanı sıra albüm, sanatçı ve şarkı adlarını da ekler. Daha sonra eğlenmek, çalışmak veya dinlenmek için tüm koleksiyonunuzdan seçtiğiniz şarkılarla listeler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda şarkılarınızı bir ile beş arasında yıldız ile puanlandırabilir ve favorilerinize sonra daha kolay ulaşabilirsiniz.

Müzik dinlemek, film izlemek, podcast veya sesli kitap oynatmak ya da iTunes U’dan bir ders almak için bir tık yeterli. iTunes LP ile şarkının sözlerine ve tanıtıcı yazılara göz atabilir, videolar izleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ve bazı filmlere özel olan iTunes Extras’ın içinde; kamera arkası görüntüleri, oyuncularla ve ekiple yapılan röportajlar ve silinmiş sahneleri bulabilirsiniz.

Ne dinlemek istediğinizden emin değil misiniz? Bırakın ‘karıştır’ seçeneği sizin için karar versin. Ekranınızda müzikten daha fazlasına yer açmanız gerekirse, Mini Oynatıcı’ya geçebilirsiniz. Sıradaki şarkıları görebileceğiniz, tüm koleksiyonda arama yapabileceğiniz ve Sıradaki düğmesini kullanarak şarkı sıralamasını değiştirebileceğiniz kadar büyüktür. Ve asla sizi engellemeyecek kadar küçük.

Genius, uyumlu şarkıları bulmak ve sonra seveceğiniz türe göre mikslerde toplamak için arşivinizde arama yapabilir. Aynı zamanda Genius şarkı listeleri de oluşturabilir. Sadece sevdiğiniz bir şarkıyı seçin ve Genius’u Başlat’ı seçin. Genius aynı tarza sahip şarkıları seçer ve sizin için yeni bir şarkı listesi oluşturur. Arşivinizdeki bir albümü genişlettiğinizde, henüz satın almadığınız, ancak almak isteyebileceğiniz şarkılara yönelik Mağaza önerileri de görürsünüz.

Dünyanın bir numaralı müzik mağazası, müzikten çok daha fazlasını sunar.1 Film, uygulama, oyun ve kitap satın alabilir, podcast bulabilirsiniz. Önde gelen üniversite, müze veya kültür kurumlarından ders, video ve daha birçok şey indirmek için iTunes U’ya göz atabilirsiniz.

Sevdiğiniz içeriği bulmak için iTunes’da binbir çeşit yöntem var. En Çok Satanlar. Haftanın Ücretsiz Parçası veya Uygulaması. Geçmişte satın aldıklarınıza bağlı olarak yeni müzik önerileri. Ve çok daha fazlası.

 

————————————————————

Boyut: 281 MB – 477 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Kaspersky Antivirüs / Durum Temiz

————————————————————–

 Orijinal Kurulum Dosyası:

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Orijinal İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Orijinal İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Orijinal İndir

32 ve 64 bit sistemler için iki farklı orijinal setup (kurulum dosyası) dosyası içerir.

Katılımsız Kurulum Dosyası

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Katılımsız İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Katılımsız İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

 Apple iTunes 12.10.6.2 Türkçe Katılımsız İndir

Tek tıkla kurulur ve full olur.

# 32 ve 64 Bit sürümler birleştirildi, ultra sıkıştırma yapıldı.

Upgrade to Turbo
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
DaVinci Resolve Studio 16.2.1.17 (Win/Mac) (64 Bit) Full Ashampoo Photo Commander 16.1.2 Türkçe Full
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.