Upgrade to Turbo

TeamViewer Corporate + Premium 13.0.6447 Türkçe (Final)

Uzakta yer alan bir bilgisayara bağlanmanın en kolay yolu. Kendi ve karşı bilgisayarda program kurulu olmalıdır. Verilen ID ve şifre ile karşınızdaki bilgisayara bağlantı kurabilmektesiniz. Uzaktaki bilgisayar yanınızdaymış gibi kullanabilirsiniz. Uzak bilgisayardan veri aktarımı, sohbet, sesli ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Arkadaş ya da müşterlerinize destek vermek için, online ders anlatımları için hatta uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz.

Öncelik olarak programın çalışması için karşı bilgisayarın yada bilgisayarınızın açık ve ağ bağlantısının olması gerekir. Akabinde verilen ID ve şifre ile bağlantı kurulur. En basit bağlantı bu şekilde yapılmaktadır.

Diğer yandan bağlantı kurduğunuz bilgisayar yada bilgisayarlar size aitse ücretsiz üyelik açarak bilgisayarlarınızı hesabınıza tanım edebiliyorsunuz. Bu sayede programa kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınca bilgisayarlarınızın durumunu görebiliyorsunuz. Direkt bağlantı kurabiliyorsunuz.

Örneğin ev bilgisayarımda program kurulu. Oluşturduğum üyelik ile programa girip ev bilgisayarımı listeye ekliyorum. Daha sonra iş yerimdeki bilgisayardan yada telefonuma kurduğum uygulamadan (anroid vb. ortamlar için uygulaması mevcut) üyelik bilgilerim ile giriş yaparak ev bilgisayarıma dilediğim gibi bağlanıp kontrol edebiliyorum. Bu işlemin başarılı olması için bilgisayar ve programın açık olması gerekiyor.

Veri aktarımı, ses aktarımı, tüm klavye tuşlarını kullanabilme vs. mümkün. Karşı bilgisayarın seslerini duyabilir/kapatabilir, görüntü kalitesini, çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz.

TeamViewer çok güvenli bir uzaktan bakım çözümüdür. Bağlantılarınız, 2048 bit RSA anahtar değişimi ve 256 bit AES oturum kodlamasını kullanan tamamen şifreli veri kanallarıyla kurulur. Güvenlik duvarları, bloke olmuş portlar ve NAT yönlendirme konusunda endişelenmenize gerek yok –TeamViewer her defasında uzaktaki bilgisayara bağlanmanın bir yolunu bulur. TeamViewer ağ bağlantınıza bağlı olarak görüntü kalitesini ve hızını optimize eder. Böylece, LAN’dan, mobil internet bağlantılarına en iyi performansı alırsınız.

————————————————————

Boyut: 18-37 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Nod32 Antivirüs / Durum Temiz

————————————————————–

YENİ!.. (27.12.2017 tarihinde en güncel versiyon eklendi.)

Orijinal

TeamViewer Corporate 13.0.6447  Türkçe Tüm Sürümler Orijinal İndir

Kurulumsuz çalışan Portable ve Setup (kurulum dosyası), Türkçe ve İngilizce kurulum anlatımı,patch,TMACv6.0.7 ve SİD Changer içerir.

Free,Premium ,Corporate ve Enterprise olmak üzere 4 farklı sürümü tek patch dosyası ile kurabilirsiniz.

Katılımsız Full

TeamViewer Corporate 13.0.6447 Türkçe Katılımsız İndir

TeamViewer Premium 13.0.6447 Türkçe Katılımsız İndir

Tek tıkla otomatik kurulur ve full olur.

# Otomatik Güncelleştirmeler Kapatılmıştır.
# Log Tutma İşlevleri Kapatılmıştır.
# Yeni Sürüm Özelliklerini Göstermesi Kapatılmıştır.
# Görev Çubuğunda Çalışma Fonksiyonu Açıksa Kapatılır.

 

 Önceki Versiyon (Eski) Kurulum Dosyası:

TeamViewer Corporate 12.0.88438 Türkçe Full (Final) Orijinal İndir

Önceki Versiyon (Eski) Katılımsız Kurulum Dosyası:

TeamViewer Corporate 12.0.88438 Türkçe Full (Final) Katılımsız İndir

Upgrade to Turbo
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
AOMEI OneKey Recovery Pro 1.6.2.0 Full GlassWire Elite 2.0.80.0 Türkçe Full
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.