Upgrade to Turbo

TomTom 1.4.1005.8763 Türkçe (Android Apk) Full

TomTom GO Mobile çevrimdışı haritalar ve gerçek zamanlı trafik bilgileri sunan bir navigasyon uygulamasıdır. Günlük işe gidiş gelişleriniz veya yeni yollarda sürüşler için mükemmeldir.

 

ÖNCELİKLİ SÜRÜŞ DENEYİMİNE HOŞ GELDİNİZ
Hedefiniz ne olursa olsun, oraya giden kırmızı halınız. İster işe gidip gelin, isterseniz de manzaranın keyfini çıkarmak için sürüş yapın, TomTom GO Mobile ile kendinizi her zaman öncelikli hissedersiniz.

KEŞFEDİN
– Dünya Haritaları: 150’yi aşkın ülke için cebinizdeki çevrimdışı haritalarla dünyayı keşfedin.
– Akıllı Rota Oluşturma: Milyonlarca TomTom kullanıcısından gelen sürüş verileri sayesinde her zaman en iyi rotadan ilerleyin.
– İlgi Çekici Noktalar: Yolda veya hedefinizde çevrimdışı olarak hizmete sunulan milyonlarca durağı bulun.

KEYFİNİ SÜRÜN
– Trafik Bilgileri: Milyonlarca sürücüden alınan yüksek doğruluğa sahip trafik bilgileri sayesinde akıllı rotalarla trafiğin etrafından sürüş yapın.*
– Hız Kameraları: Sabit, mobil veya ortalama hız kameralarına yönelik gelişmiş uyarılarla hız cezalarından kaçınarak tasarruf yapmanızı sağlar.*
– Gelişmiş Şerit Kılavuzu: Doğru şeritte olduğunuzu bilerek rahat bir sürüş deneyimi yaşayın.
– Hedef Tahmini: Makine öğrenimi, sürüş alışkanlıklarınızı inceler ve bir sonraki varış yeriniz için önerilerde bulunur.
– Reklamsız: Dikkatiniz dağılmadan en verimli şekilde seyahat etmek için sinir bozucu reklamlardan kurtulun.

BAĞLANIN
Varış Zamanını Paylaşma: İstediğiniz mesajlaşma uygulamasını kullanarak doğrudan GO Mobile üzerinden varış saatinizi ve konumunuzu diğer kişilerle paylaşın.
– Kişilere ve Fotoğraflara Sürüş: Anında telefonunuzda depolanan kişilere veya coğrafi etiketli fotoğraflara giden rotalar bulun.
– Topluluğa Bağlı Kalın: Milyonlarca TomTom kullanıcısı, haritalarınızı güncel tutar ve en son trafik bilgileri ile hız kameralarının konumlarını paylaşır.
– Çevrimdışı Haritalar: Haritalarınız telefonunuzda depolandığından veri tüketimi veya bağlantınız konusunda endişelenmeyin. Bunlar düzenli olarak topluluk ve TomTom girişlerine göre güncellenir.

HARİTALAR
İlk dijital harita şirketlerinden biri olan TomTom, bu uygulamayla yılların deneyimini ve gelişmiş harita oluşturma tutkusunu parmaklarınızın ucuna getiriyor. En iyi navigasyon deneyimi için düzenli güncellemelerle 150’yi aşkın ülke için çevrimdışı haritalar indirin.

————————————————————-

Boyut: 4.21 GB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Dilerseniz Türkiye dahil Tüm Avrupa Haritalarını içeren Europe Map Patch’ı buradan indirebilirsiniz.

Dilerseniz en güncel versiyon olan Tomtom Go GPS Navigation Traffic v1.17.7 Türkçe adroid navigasyon programını buradan indirebilirsiniz.

 

YENİ!.. (3.01.2020 tarihinde linkler yenilenerek konu güncellendi.)

 

Android Kurulum (APK) Dosyası:

TomTom 1.4.1005.8763 Türkçe (Android Apk) İndir

(((ALTERNATİF LİNK)))

TomTom 1.4.1005.8763 Türkçe (Android Apk) İndir

Upgrade to Turbo
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Bilim Ve Teknik Dergisi – 42 Yıllık DVD Arşivi FonePaw Android Data Recovery 2.9.0 Full
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Bilgi Telif Hakkı veya Advertising mail Reklam için. iletişim: support@turbobitindir.net. com